Blog

Przydatne informacje dotyczące xKalkulatora, pomysłów na jego wykorzystanie oraz powiązane tematy.

lursy-excel-online

Kurs Excel Online

Dowiedz się, jak korzystać z funkcji programu Excel. Dowiedz się, jak korzystać z technik finansowych i statystycznych oferowanych przez program Excel. Uzyskaj podstawową wiedzę na temat technik zarządzania projektami w programie Excel. Kursy online są idealne dla początkujących z ograniczoną wiedzą i doświadczeniem w praktycznym zastosowaniu Excela. Odkryj nowe, innowacyjne wskazówki, jak efektywniej korzystać z programu i zdobądź umiejętności umożliwiające awans do pracy lub awans w swojej obecnej karierze.

wybor-opcji-instalacji-libreoffice

Jak zainstalować LibreOffice — instrukcja krok po kroku

LibreOffice to darmowy pakiet oprogramowania biurowego. Jest odpowiednikiem bardziej znanego pakietu Microsoft Office. Jednakże osobom, które nie potrzebują oprogramowania konkretnej firmy, LibreOffice w zupełności wystarczy do wykonywania wszelkich działań. Zobacz, jak możesz zainstalować ten pakiet na własnym komputerze.

tworzenie-oferty-cenowej

Skuteczna oferta handlowa — wzory, szablony, przykłady

Każdy przedsiębiorca wie doskonale o tym, jak bardzo ważna jest skuteczna oferta handlowa. Zgodnie z definicją oferta handlowa to dokument, którego celem jest rozpoczęcie biznesowej współpracy pomiędzy dwoma podmiotami. Jak napisać ofertę handlową, by przyciągnęła uwagę klientów i stała się podstawą rozwoju firmy i oczywiście zwiększonych zysków? Bardzo pomocna okaże się znajomość sztuki marketingu. Sporo czasu zaoszczędzi nam z pewnością także dobrze przygotowany wzór oferty handlowej.

narzut-i-marza-jak-obliczac

Czym jest marża a czym narzut - jak obliczać

Pojęcia „marża” oraz „narzut” stanowią nieodłączny element prowadzenia każdej działalności gospodarczej. Niestety wielu przedsiębiorców ich nie rozróżnia, co często prowadzi do różnych nieporozumień w kontaktach z klientami lub przełożonymi. W niektórych przypadkach tego typu pomyłki rodzą poważne kłopoty, więc lepiej ich unikać.

Przeczytaj artykuł i sprawdź, czym marża różni się od narzutu. Poznasz nie tylko różnice między nimi, ale również wzory na wyliczenie każdego pojęcia. Dzięki temu już nigdy nie pomylisz jednego z drugim.

arkusze-kalkulacyjne-widok

Co to jest i do czego służy arkusz kalkulacyjny

W większości ofert na rynku pracy znajduje się zapis o tym, że jednym z wymagań na stanowisko jest umiejętność obsługi arkusza kalkulacyjnego. Takie oczekiwania ze strony pracodawcy nie są na wyrost, niemal wszystkie firmy w swoich działaniach w większym bądź mniejszym stopniu wykorzystują to narzędzie. Czym więc jest ów arkusz kalkulacyjny i na czym polega jego fenomen?

Najpopularniejsze kalkulatory

Kontakt

xBlue.pl
Brzeziny, ul. Nidziańska 1/12
26-026 Morawica

+48 607 802 292
kontakt@xblue.pl

pon-pt: 9:00 - 17:00
sob-niedz: nieczynne

xBlue.pl 2009 ©  All Rights Reserved